Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 13
Liczba zdjęć: 85
Liczba zdjęć: 13
W dniu 09 lutego 2020r w siedzibie Koła PZW Sukces w Chełmie przy ul. Hutniczej 3 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW Sukces.
Liczba zdjęć: 22
11 listopada 2019 roku na rzece Bug w miejscowości Kolemczyce odbyły się Towarzyskie Jesienne Zawody Koła PZW SUKCES. Do wyniku liczyła się waga ryb złowionych metodą gruntową lub spinningową. Pogoda była znośna. Ranek przywitał nas zimnem i mgłami. Było mokro, w nocy padał deszcz. Później było chłodno i pochmurno. W zawodach wzięło udział dwanaście osób
Liczba zdjęć: 21
20 października 2019 roku na rzece Bug w Dubience odbyły się Mistrzostwa Spinningowe Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna, poranek chłodny, później ciepło i słonecznie. W zawodach wzięło udział jedenaście osób. Brania były gorzej niż skromne. Sporadycznie brały niewymiarowe sztuki. Tylko dwóm zawodnikom udało się złowić coś większego.
Liczba zdjęć: 28
06 października 2019 roku na rzece Bug w Dorohusku odbyły się Towarzyskie Gruntowe Zawody Koła PZW SUKCES – „Zakończenie Sezonu 2019”. Pogoda nas nie rozpieszczała, było pochmurno i zimno. Północny wiatr potęgował uczucie chłodu. Dopiero na zakończenie zawodów słońce zaczęło przebijać się przez chmury.
Liczba zdjęć: 15
15 września 2019 roku na rzece Bug w miejscowościach Świerże - Hniszów odbyły się Towarzyskie Zawody Koła PZW SUKCES o Największą Rybę. Do wyniku liczyła się tylko jedna, najdłuższa ryba złowiona metodą gruntową lub spławikową. Pogoda była piękna. Ranek przywitał nas zimnem i mgłami. Później było ciepło, słonecznie i trochę wiało.
Liczba zdjęć: 32
3 i 4 sierpnia 2019 roku na Gliniance w Pawłowie odbył się Towarzyski Dwudniowy Maraton Wędkarski Koła PZW SUKCES. Pogoda była zmienna i kapryśna, od słońca po delikatny deszczyk. Poranek przywitał nas gęstą mgłą. Niedziela była ciepła i słoneczna. Do rywalizacji stanęło osiem osób. Zawody rozegrane zostały w jednej, dwudziestogodzinnej turze. Ryby raczej słabo brały. Na sukces można było liczyć nie odstępując wędek w nocy.
Liczba zdjęć: 38
13 lipca 2019 roku w godzinach popołudniowych w Dorohusku, na rzece Bug rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Koła o „Puchar Prezesa Spółki Sukces”.
Liczba zdjęć: 25
23 czerwca 2019 roku na rzece Wieprz w Stężycy odbyły się Towarzyskie Zawody z okazji Dnia Wędkarza. Do rywalizacji stanęło dziesięć osób. Mimo niespotykanie niskiej frekwencji, złowiono ponad 23 kg ryb. Wyniki były całkiem przyzwoite. Potwierdzeniem tego jest złowienie największej ryby zawodów (leszcz 51 cm) przez zawodnika sklasyfikowanego dopiero na szóstym miejscu. Dużych leszczy było więcej.