Uwaga wędkarze Koła Sukces - uproszczenie zasad opłaty składek na 2020 rok!

Aktualności | 2020-03-25 | Publikujący: Sukces

Biorąc pod uwagę zalecenia Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego i w związku z tym konieczność ograniczenia kontaktów ze skarbnikami kół Okręg PZW Chełm wprowadza możliwość opłacenia bieżących składek i opłat przelewem bankowym na konto koła lub okręgu.Wpłaty tekie będą upoważniały do wędkowania do momentu odwołania zagrożenia epidemicznego.

Wpłata na:
Okręg PZW Chełm. Koło Sukces.
Konto bankowe:
PEKAO SA I O/Chełm

Zasady dokonywania opłat:

1. Skontaktować się ze skarbnikiem koła (tel. 500 433 392), który określi kwotę do wpłaty.
  2. Wypełnić druk przelewu wpisując imię i nazwisko oraz przynależność do koła PZW, którego wędkarz był członkiem w 2019 roku.
  3. W tytule przelewu wpisać ,, składka roczna na 2020 rok''.
  4. Zachować dowód wpłaty do momentu wklejenia znaków do legitymacji członkowskiej przez skarbnika koła.
Uwaga!
Ze względu na brak możliwości pobrania karty ewidencyjnej przeniesienie się do innego koła jest niemożliwe.

Podczas wędkowania należy używać rejestru amatorskiego połowu ryb z roku 2019 lub wydrukowanego ze strony Okręgu PZW rejestru do składek okresowych.
O wprowadzeniu zmian w zasadach opłacania składek na rok 2020 będzie poinformowana państwowa i społeczna straż rybacka.

W momencie, gdy sytuacja powróci do normy każdy członek jest zobowiązany do zgłoszenia się do skarbnika koła celem wklejenia znaków składek do legitymacji członkowskiej. Graniczny termin wykonania obowiązku wklejenia znaków będzie podany w ogłoszeniu na stroonie internetowej.